test

Діяльність

Certificate Medal

Фінансова компанія «Центр факторингових послуг» з 2009 року здійснює професійну діяльність з викупу у банків проблемних заборгованостей юридичних і фізичних осіб, здійснюючи кредитну медіацію між банками і проблемними позичальниками, а саме: проводить переговори з позичальником, результатом яких є зупинка судових суперечок і відновлення платежів банку шляхом викупу заборгованості. У разі відсутності коштів у позичальника для відновлення платежів ФК «Центр факторингових послуг» вкладає власні кошти і / або організовує фінансування позичальника шляхом продажу майна, інвестицій в капітал або залучення коштів за допомогою боргових інструментів. 

Станом на серпень 2014 року сукупний обсяг викуплених боргів компанією склав понад 3 млрд. Грн., Сплачено понад 4,3 млн грн. податків.

У 2014 році «ФК« Центр факторингових послуг »визнана Лідером галузі Союзом Національних бізнес-рейтингів.

Компанія першою в Україні отримала Генеральну ліцензію Національного Банку України від 27.12.2013г. № 126 на здійснення валютних операцій з проблемними банківськими кредитами.

Засновник Компанії Павло Ружицький увійшов до рейтингу «100 нових капіталістів України» "Інвест Газета", №25 від 04.07.2011р. і «20 молодих мільйонерів» і є Головою Асоціації факторингових компаній України «УкрФактор».

За підсумками 2012 року «ФК« Центр факторингових послуг »нагороджена Агентством« Національний Бізнес-Рейтинг »званням« Лідер галузі 2012 »та отримала золото рейтингу в Україні серед підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності.

У 2010 році Компанія визнана лідером ринку факторингових послуг в сегменті успішного рішення проблем банків (© UBC).