test

Менеджмент

 

Pavel_small_photo

Засновник

Павло Ружицький

 

До створення ФК "Центр факторингових послуг" Павло Ружицький очолював КУА "Фінком Ессет Менеджмент", що управляє активами фондів в загальній сумі 550 млн. Грн. Раніше обіймав посаду директора КУА при девелоперської компанії "Макрокап Девелопмент Україна", портфель проектів якої в житлової та комерційної нерухомості перевищує 1 млн. М2. Починав кар'єру в банківській сфері в підрозділах з видачі кредитів і операціях з цінними паперами.

Входить до рейтингу "100 нових капіталістів України", за версією журналу "ІнвестГазета", №25 від 04.07.2011р. і в рейтинг "20 молодих мільйонерів" за версією журналу "Деньги" № 10 (228) від 24.05.2012г.

Навчався в Харківському Військовому Університеті, Харківському національному університеті ім. В.Н.Каразіна та Міжнародному Інституті Менеджменту (МІМ-Київ) отримав технічну, економічну і бізнес освіти. Сертифікований фахівець з торгівлі цінними паперами, депозитарної діяльності, управління активами, управління фінансовими компаніями і фінансовому моніторингу.

 

Andrey_small_photo

Керуючий партнер

Андрій Ружицький

ARu_mail

 

Навчався в Державному Університеті Інформатики і Штучного Інтелекту, Макіївському економіко-гуманітарному інституті та Міжнародному Інституті Менеджменту (МІМ-Київ) отримав технічну, економічну і бізнес освіти. Сертифікований фахівець з управління активами, управління фінансовими компаніями і фінансовому моніторингу. Має більше 8 років стажу роботи у фінансовій сфері, в т.ч. 3 роки - на керівних посадах в банках і компаніях з управління активами. У компанії відповідає за операційне управління, розробку і контроль виконання бізнес-процесів, забезпечення взаємодії з партнерами.

 

Партнер

Сергей Германовский

Sergey_mail

 

Закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю "фінанси і кредит". До роботи в ФК "Центр факторингових послуг" пропрацював 18 років в банківській системі, з них 16 років на керівних посадах. Має досвід роботи на ринку ЦП, корпоративного кредитування, роботи з проблемними активами і кризиз-менеджменту в бізнес структурах. Директор компанії.