test

Ассоциация "УкрФактор" присоединилась к ФРУ

 

"ФРУ", 24.12.2013

 

До складу Федерації роботодавців України увійшли нові члени. Відповідне рішення було прийняте під час засідання Президії Ради ФРУ, що пройшло 23 грудня у Києві.

До Федерації роботодавців України приєдналось Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс». Також лави асоційованих членів ФРУ поповнили ПрАТ «Київстар» та Асоціація «УкрФактор».

Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту “Укравтотранс” створено 30 травня 2013 року. Об’єднання представлене практично у всіх областях України і має всеукраїнський статус. Метою створення і діяльності “Укравтотрансу” є захист законних спільних інтересів роботодавців та їх організацій в галузі автомобільного транспорту.

ПрАТ “Київстар” - один із провідних національних мультисервісних операторів телекомунікацій України. Свою історію компанія почала ще у 1994 році . “Київстар” надає послуги мобільного зв’язку у стандартах GSM-900 і GSM-1800; роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах; послуги широкосмугового доступу до інтернету на базі FTTB; послуги фіксованого зв’язку для бізнесу за найсучаснішими технологіями. Сьогодні об’єднана база клієнтів складає понад 27 млн. осіб.

Асоціація “УкрФактор” всеукраїнське договірне об’єднання, що об’єднує суб’єктів господарювання основним чи одним з основних напрямів діяльності якого є надання факторингових послуг. Асоціація створена 18 вересня 2013 року. Основною метою є представництво і захист прав та інтересів учасників на ринку факторингових послуг.

 FRU news

  Повернутися